Centroblach sp. z o.o.

83-000 Pruszcz Gdański
ul. Nowowiejskiego 37

tel.: 58 305-47-47
Dział handlowy
kom. 604-126-759, 728-387-730

e-mail: biuro@centroblach.pl
 
Firma CENTROBLACH Sp. z o.o. działa w segmencie blach od początku 2007 roku, jednak korzenie historii firmy sięgają przeszło 15 lat sprzedaży materiałów budowlanych, blach i stali. Obecnie głównym zakresem działalności jest sprzedaż wszelkiego rodzaju blach ocynkowanych i powlekanych. Firma CENTROBLACH Sp. z o.o. wyspecjalizowała się w obsłudze  wąskiego grona bardzo wymagających odbiorców, jakimi są firmy produkujące klimatyzacje i wentylacje. Obecnie zaopatrujemy największe firmy produkcyjne z tego sektora w regionie Polski północnej. Firma CENTROBLACH Sp. z o.o. zaopatruje również  producentów artykułów metalowych takich jak parapety, skrzynki, obudowy. Dodatkowo dostarczamy również nasze produkty do szeregu firm dekarskich i hurtowni budowlanych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać potrzebom  najbardziej wymagających klientów przez przygotowanie indywidualnych ofert dla konkretnego odbiorcy.
 
Firma CENTROBLACH Sp. z o.o. zwraca szczególną uwagę na jakość oferowanych produktów, dlatego  posiada w ofercie tylko produkty z najbardziej renomowanych HUT europejskich, które spełniają wszelkie warunki jakości i posiadają wymagane gwarancje, atesty i certyfikaty. Dostawy towarów do klientów realizujemy własnym transportem .


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.